“ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ”

Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля

День Довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.

День Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють димом повітря мегаполісів; від убитого заради бивнів слона десь у Центральній Африці до вирубаних декількох гектарів лісу у Закарпатті.

Головну загрозу довкіллю становить байдужа людина. ЇЇ безкультур’я і безмежна жадібність. В народі кажуть: «Не вчіть дітей жити, вчіться жити самі!», адже діти копіюють поведінку дорослих, всі наші вчинки будуть ними помічені. Тому наше основне завдання показувати правильний приклад нашим дітям та  формувати у дітей відповідальне ставлення до Природи задля МАЙБУТНЬОГО нашої країни! Старша група «Соняшник» прийняла участь у флешмобі «Мій ековчинок, або що я зробив для своєї Землі»: