![](https://sccsofiivsky.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_2021-04-29_103633.png)
![](https://sccsofiivsky.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_2021-04-29_103633.png)
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
В ЗДО “Малятко” було проведено цикл виховних заходів з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі занять, бесід, уявних мандрівок, інсценізацій, сюжетно-рольових ігор та театралізованих вистав. На загальній дошці закладу, де кожен бажаючий педагог може взяти у роботу матеріали, були розміщені пам`ятки з питань правил користування громадським транспортом та правил поведінки в ньому, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
З батьками дітей проведені бесіди, для привернення уваги на проблему щодо забезпечення захисту життя і здоров`я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.
![](https://malatko.me/wp-content/uploads/2021/04/img_3117.jpeg)